14 rokov skúseností

Sme firma so 14 ročnými skúsenosťami v oblasti predaja a distribúcie drogériového a kozmetického tovaru, určeného nie len pre profesionálov, ale aj na bežné, domáce použitie. Od založenia, v roku 2006, sme prešli mnohými transformáciami v snahe, čo najviac vyhovieť požiadavkám našich zákazníkov.

predajna

2010

V roku 2010 sme otvorili prvú maloobchodnú predajňu v Dolných Vesteniciach, situovanú priamo v srdci obce. Sortiment predajne tvorila overená a kvalitná  drogéria a kozmetika výhradne od slovenských dodávateľov.

Rozšírenie ponuky

Túžba, ponúknuť zákazníkom aj známe zahraničné značky, podporená dlhoročnými predchádzajúcimi skúsenosťami a rozsiahlymi znalosťami v oblasti celej škály drogériového a kozmetického tovaru,  sa naplnila a o dva roky neskôr sme svojim zákazníkom mohli ponúknuť drogériu a kozmetiku vysoko kvalitných zahraničných značiek, kde príjemným bonusom bola ich priaznivá cena.

Veľkosklad

Následne na to, sme vplyvom rastúceho dopytu, pristúpili k otvoreniu veľkoskladu v Novákoch a začali sa venovať aj veľkoobchodnej sieti predaja v rámci Slovenska, ale aj exportu do zahraničia.

sklad

2016

V snahe zostať s našimi zákazníkmi neustále v kontakte, sme v roku 2016 otvorili druhú maloobchodnú predajňu v centre Novák, ktorá svojou polohou a rozlohou ponúka vysoký komfort počas nakupovania, umocnený veľkoobchodnými cenami tovaru.

E-shop

Vysoký záujem  podnikateľských subjektov a firiem nás inšpiroval k založeniu E-shopu a jeho prevádzka bola spustená v roku 2015. Súčasná situácia potvrdila správnosť nášho rozhodnutia a potreba nezaostávať za požiadavkami našich zákazníkov, nás viedla k zdokonaleniu a skvalitneniu pôvodného E-shopu. V najbližších dňoch nás tak čaká spustenie nového prepracovanejšieho  a  prehľadnejšieho E-shopu, na  návštevu  ktorého  Vás  srdečne  pozývame. 😊

NÁŠ TÍM
Momentálne sme 8 členný tím, ktorý sa snaží splniť našim zákazníkom všetky túžby a želania. Vašu drogériu a kozmetiku budete mať dostupnú a k dispozícii rýchlo a spoľahlivo.
VÍZIA FIRMY
Víziou firmy je poskytovať nadštandardné služby a dodávať široký sortiment bežne nedostupnej kvalitnej zahraničnej drogérie a kozmetiky určenej nie len profesionálom, ale aj bežným domácnostiam prostredníctvom predajní a veľkoobchodnej siete pre Slovenskú a Českú republiku.
FAKTURAČNÉ ÚDAJE
Názov: Mariana Reiselová - MAREI
Sídlo: M.R.Štefánika 308/57, 972 23 Dolné Vestenice
IČO: 41962061
DIČ: 1075724859
IČ DPH: SK1075724859
Recenzie
Previous slide
Next slide